Ką apie mus sako Tėveliai?

Atsiliepimas Mama Raminta
Atsiliepimas Mama Raminta

Patys geriausi atsiliepimai!!! Sūnus grįžo su puikia nuotaiką, begalo daug pramogų, daug veiklos, labai gera edukacija. Nenustoję pasakoti, ką ir kada veikė ir kas paliko didžiausią įspudį! Grįšim dar ne kartą ir labai rekomenduojam išbandyti! Linkėjimai Kristupui, Donatai ir Guodai, Dominykas jūsų tikrai nepamirš! iki pasimatymo!”

- Raminta

Atsiliepimas Mama Reda
Atsiliepimas Mama Reda

Ačiū Jums ir visai nuotykių pievos komandai! Stovyklautojas grįžo pilna kuprine nuotykių ir labai laimingas!

- Reda

Asiliepimas Tėtis Vaidas
Asiliepimas Tėtis Vaidas

Nuostabi stovykla. Tikrai puikiai praleistas laikas sodyboje su naujais draugais, pilnas smagių nuotykių ir prisiminimų apie tai “kaip buvo GERA!” Tikrai rekomenduojam.

- Vaidas

Vaikai grįžo pilni įsimintinų įspūdžių, labai laimingi, o paklausus, ar norėtų čia sugrįžti, duetu atsakė: TAIP!!! Didžiausios rekomendacijos, didelis AČIŪ ir iki kitų susitikimų!!!

- Daiva

Atsiliepimas-Mama-Agne
Atsiliepimas-Mama-Agne

Nuostabi stovykla! Dalyvavom pirmą kartą, tai pasiliko dukrytė su nerimu, bet stovykla pranoko visus lūkesčius! Grįžo pilna įspūdžių ir gražiausių prisiminimų Dar kartą ačiū šaunioms vadovėms Tik pačios geriausios rekomendacijos.

- Agnė

Atsiliepimas Mama Violeta
Atsiliepimas Mama Violeta

Na tokie nuostabūs atsiminimai dukros! Pasakoja nesustodama! ačiū už tokią įkvepiančią stovyklą! Rekomenduojame visiems - ir dėmesys kiekvienam, ir nuotykiai, ir maistas kaip namie, ir sodyba! Ačiū vadovėms

- Violeta

NUOTRAUKŲ GALERIJA

2020 m.

2023 m.

2021 m.

2022 m.